Mineaderm UV Protection Hydration Spf 50+ Güneş Kremi

Ağustos 14, 2018                          Merhaba! :) 

    Bugün konuğum sevgili Zehra nın düzenlediği etkinlikte tanıma fırsat bulduğum Mineaderm markasına ait Mineaderm UV Protection Hydration Spf 50+ Güneş Kremi
Önce firma ne diyor bir bakalım ;


    Mineaderm UV Protection Hydration Face Fluid SPF 50+, maksimum geniş spekturumlu güneş koruması sağlayan,güneş kaynaklı cilt problemlerine karşı korumayı destekleyen günlük kullanım için geliştirilmiş formüldür. Cildin korunması ve rahatlaması için UVA/UVB filtre sistemi içerir.Hassas yüz,boyun,dekolte bölgelerine güneşin zararlı etkilerine karşı korumayı destekler. Ultra hafif ve renksiz dokusu geride yağlı bir tabaka ve beyaz izler bırakmaz.Güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan reaksiyonların ve güneş kaynaklı erken yaşlanma etkilerinin önlenmesine yardımcı olur.Hassas ciltlerde kullanılabilir.Koku içermez. PABA içermez.Güneşe çıkmadan 30 dk önce güneşe maruz kalan bölgelere eşit miktarda sürülebir.

     Kremi bu yaz epey kullandım hakkında, hatta elim hep bu kreme gitti diyebilirim. Hassas bir cildim var, bazı kremler yetersiz geliyor ve kızarıklık, hassasiyet oluşuyor. Bu kremde öyle bir sorun yaşamadım. Karma olan cildimi yağlandırmadı.  Akışkan bir forma sahip,  spf 50 koruyucu bir ürün, her güneş kreminde olduğu gibi avuç içimde ısıtarak tampon hareketlerle uyguluyorum, size de bu şekilde uygulamanızı öneririm.  Kokusu yok, yüzümde beyaz kalıntı bırakmadı. Ve içeriği sayesinde cildimi nemlendirdi, kullandığım zamanlar gündüz kremi kullanmaya gerek duymadım. Güneş kremi konusunda oldukça hassas birisi olarak ben bu kremi sevdim! 
Hem nemlendiriyor, hem güneşten koruyor, hem yatıştırıcı özelliğe sahip, hem kızarıklığı  engelliyor, daha ne olsun ? :)  Ayrıca bir TÜRK firması olduğunu övünerek söylemek isterim. 
Ürünü eczanelerde bulabilirsiniz. Web sitesini aşağı bırakıyorum satış kanallarını öğrenebilir ve diğer cilt bakım ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.                     Sevgiyle kalın! BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

1 Yorum oku / yaz

Subscribe