Liquid Keratin - Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Yardım Seti

Ağustos 01, 2018

Merhaba!

   Sağlık sorunları nedeni ile bir süre ara verdiğim yazılarıma sonunda tekrar döndüm. Aslında uzun zaman önce denediğim ve vurulduğum bir saç bakım-onarım  setinden bahsetmek istiyorum sizlere.

  Marka ile sevgili arkadaşım Sevinç Aslantürk sayesinde tanıştım. Saçlarım siyaha yakın bir koyu kestane rengiydi ve açma işlemi yüzünden oldukça yıpranmıştı. Sabırsızla gelmesini bekledim. Bu şekilde set halinde de satılıyor ayrı ayrı da satılıyor ama set halinde alırsanız etkisini görürsünüz. Marka Türkiye'nin ilk patentli keratin ürünlerini satışa sunmuş ve bütün belgeler, testleri organik sertifikası mevcut. Sitesinden göz atabilirsiniz.

Sitesinde ki tanıtımından kısa bir bölüm alalım ;


Her türlü işlemlerden; özellikle boyadan, renk açma işlemlerinden, röfleden, ombreden veya permadan yıpranan saçlara anında etki ederek acil bir ilk yardım uygulayan setimizdir. Patentli Keratin Serumun içeriğindeki keratinler saça yapışıp iyileştirirken, keratin maskesi de saçı yumuşatarak nem dengesini geri kazanmasını ve ipek gibi olmasını sağlar.

Serumları 3 günde 1 ara saçımı yıkayıp iyice temizledikten sonra kurumasına yakın hafif nemli iken  uyguladım. bütün saç boylarına sürdüm ve sabaha kadar beklettim. Keratin proteinleri saçla kaynadığı için saç epeyce sertleşiyor korkmayın :) Daha sonra setin içinde ki maskeyi kullandım. 


   İlk kürden itibaren etkisini gördüm diyebilirim. Saçımda ki çatallaşma, tararken kopmalar gözle görülür şekilde azaldı. Saçlarım daha parlak, yumuşak ve kolay şekil alabilir hale geldi. Bakım sırasında ve sonrasında pek tercih etmesem de fön çekerken bile saçlarımda ki değişikliği kuaförüm bile fark etti.  Böyle bir bakımı inanın salonlarda çok daha yüksek fiyata yapıyorlar. Ayrıca maskede uzun zaman beni idare etti. Kısacası bu şekilde set halinde alıp evinizde çok daha hesaplı keratin bakımınızı yapmış olursunuz. 

   Bir daha alır mıyım kesinlikle alırım. Bence parasını sonuna kadar hak ediyor. . Yaz boyu güneş, havuz derken yıpranan saçlarımı sonbaharda yine Liquid Keratin ürünleri ile ödüllendirmeyi düşünüyorum. Hatta bu sefer tam set halinde şampuan ve kremini de almayı istiyorum. 

İlgilenenler için sitenin linkini aşağıya bırakıyorum. 
            
            www.keratinbakim.com

            SEVGİYLE KALIN 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

1 Yorum oku / yaz

  1. Tamda ihtiyacım olan Bi ürün saçlarım açılma işleminden sonra çok yıprandı rengi çok sönük kesinlikle alıp denicemm makaleniz beni çok ikna etti teşkkrler

    YanıtlaSil

Subscribe