Her Şeyden Bir Tutan Zehra ile #ZehraylaYazaMerhaba Etkinliği

Mayıs 28, 2018
       Bu haftasonu Kocaeli yollarına düştük. Kıyamet gibi yağan yağmura rağmen etkinliğe gidebildim. Sevgili Zehra nın ilk etkinliği, benim de katıldığım ilk etkinlik oldu.  Aylarca uğraşmış her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüştü güler yüzlü arkadaşım. 


                          
      

Etkinlik için Kocaeli Çarşı'da bulunan Hayal Atolyesi Cafe Bristoyu seçmiş. Çok şirin, baştan aşağı Yeşilçam nostaljisi ile tasarlanmış, çalan müziğine kadar buram buram nostalji kokan bir yer. Kocaeli'nde oturanlar, yolu düşenler uğrasın derim.  Cafenin İnstagram hesabımı buraya bırakıyorum. Belki gitmek isteyen olabilir. hayalatolyesicafebistroMasalara bile Yeşilçam aktör ve aktristlerinin adlarını vermişler :)


Etkinliğe bizim için uzaklardan gelen Mineaderm firmasından Üzeyir bey ve  Prozinc firmasından Esra hanım katıldı bizlere ürünler hakkında bilgiler verdiler. İki markayı da deneme fırsatım olmadığı için şanslıyım sanırım. Bu şekilde etkinlikleri önemseyip, kırmayıp  gelen ürünlerini anlatan firmalar çok değerli bence. Yaptığınız emeklere değer verdiklerini, önemsediklerini belli ediyorlar. 


Bahsettiğim gibi bu gittiğim ilk etkinlikti, çok güzel geçti yeni insanlar tanıdım bu benim için en güzel şeydi. Doğum günüm keyifli geçti, etkinlik bittikten sonra sohbet etme imkanımız oldu. Sponsorlarımız ile ilgili yazılarım ayrı ayrı  gelecek tabii epey uzun bir liste var. :) 


         Zehracığım  emek sarf ettiğin o kadar belliydi ki, güler yüzün ve emeklerin için tekrar teşekkür ederim. Her şey ama her şey mekandan,  senin güler yüzüne kadar çok güzeldi. 
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

0 Yorum oku / yaz

Subscribe