Rival De Loop Young XXL Lashes Mascara Base

Mart 17, 2018

Uzun süredir buralara uğrayamadı , artık buradayım. Ve başlangıcı uzun süredir kullanıp çok sevdiğim maskara bazı ile başlamak istedim. 
Rival De Loop Young XXL Lashes Mascara BaseÜrünü fazla beklenti içerisine girmeden  almıştım ve gerçekten beklentilerimin üzerinde çıktı diyebilirim. Pahalı bir markanın ürününü de denedim  gerçekten arada hiç fark yok hatta bunu bir tık daha çok sevdim diyebilirim. 
Hangi maskara ile kullanırsam kullanayım çok memnun kaldım, deneyip sevmediğim maskaralardan bile bununla kullandığımda daha iyi etkiler alabiliyorum.
Kirpiklerimi hep uzattı, hem hacim verdi ve birbirine yapışmasını engelledi.Kirpikleri çok güzel kıvırıp, tek tek ayırıyor. Kirpik kıvırıcı kullanmaya gerek duymuyorum ve zaten sevmiyorum da, kirpik kıvırma aletlerinin kirpiklere zarar verdiğini düşünüyorum. 
                                                     
                                                   Ürün içeriği şu şekilde. Rossman ürünlerine ayrı bir sevgim ve sempatim var, hayvanlar üzerinde test yapmadıklarını ayrıca belirtmek istiyorum. Fiyatını tam  hatırlamıyorum ama en fazla 15 TL olması gerek. Herkesin beklentileri, kirpik yapısı farklı ama bence mutlaka şans vermeniz gereken bir ürün. 


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

0 Yorum oku / yaz

Subscribe