Maybelline The Falsies Push Up Drama maskara

Temmuz 28, 2017

Herkese merhaba !

Bugün sizlere Maybelline The Falsies Push Up Drama mascara ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım. İlk çıktığı zaman oldukça ilgi gören, reklam yüzü olarak Gigi Hadid'in kullanıldığı bu maskarayı gerçekten çok merak ediyordum. Ülkemize gelir gelmez ambalajına da vurulup aldım! Ama beklediğimi bulamadım!The Falsies Push Up Drama maskara silikon bir fırçaya sahip, içerdiği vaks ile gün boyu kirpiklerde kelebek etkisi yaratmayı, yani  kirpik kıvırma etkisi ve hacim kazandırmayı vaad ediyor. 

Kirpikleri güzel kıvırıyor, bu açıdan beni memnun etti.  Maskaranın yapısı çok ıslak, tek katta bile kirpiklerin birbirine yapışmasına neden oluyor. İki gece maskaranın kapağını açık bıraktım ve bir kaç kullanımdan sonra yapısı biraz daha düzeldi. 
 Kullanacağım başka bir maskaradan önce bunu sürüp, üzerine  diğer maskarayı uygulayınca çok güzel bir görüntü oluşuyor. Kullanacağım maskaranın tek tek ayıran bir maskara olmasına dikkat ediyorum tabi. :) 
Bu tür fırçalara hala alışamasam da bu tarz fırçalar kirpikleri daha güzel kıvırıyor gibi geliyor bana, ama kirpikleri oldukça düz olanlar için fazla etki edeceğini düşünmüyorum. İlk zamanlarda yapısı fazla ıslakken gün içinde dökülme yapmıştı  ama yapısı biraz kuruduğu için sanıyorum böyle bir sorun yaşamadım. 

Islak maskaraları sevmeyenlerin bu maskaradan hoşlanmayacaktır, ayrıca hiç pratik değil açıkcası korkarak kullanıyorum yapışacak diye, yani hiç pratik değil. 
Uğraşırken vaktimi alıyor, sevip sevmediğime bir türlü karar veremedim. Ama yinede ısrarla kullanmaya devam ediyorum. Kısacası olsa da olur, olmasa da. Kullanmak gerçekten sabır gerektiriyor. :) Aynı fiyata çok daha güzel sonuçlar alabileceğiniz ürünler var.                                                      Sevgiyle kalın 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 Yorum oku / yaz

 1. Benim de deneyip beğenmediğim ürünlerden malesef :( Maybelline Lash sensational deneyin bir de, memnun kalacaksınızdır

  YanıtlaSil
 2. Detaylı anlatımınız fazlasıyla hoşuma gitti kararsızdım bu iyi oldu teşekkürler ��

  YanıtlaSil
 3. Severek kullanıyorum (angel olanını da aldım :) alt kirpiklere sürümü çok kolay ve başarılı maskaralar💜🤗👍

  YanıtlaSil
 4. Bende bu maskarayi tek basina pek basarili bulamiyorum😔♀

  YanıtlaSil

Subscribe