MAX FACTOR FAVORİLER VE ÜRÜN BİLGİLERİ

Nisan 28, 2017MAX FACTOR MASTERPİECE NUDE PALETTE GÖZ FARI
Max Factor Masterpiece Nude Palette, tüm güzel yönlerinizi ortaya çıkartan çok yönlü bir göz şekillendirici palettir. En muhteşem sade göz makyajını yaratmanız için birbirleriyle mükemmel uyumlu sekiz ton içerir. Açık tonlardan derin tonlara uzanan göz farları, gözlerinizi sonsuz kombinasyonlarla şekillendirmenizi sağlar- günlük sade bir görünüşten hafif dumanlı göz makyajına.
FİYAT: 59.90 TL


MAX FACTOR FALSE LASH EFFECT VOLUPTUOUS MASCARA

Daha kalkık kirpikler ve 5 kat fazla hacim için Max Factor Voluptuous False Lash Effect maskara. Çekici bir takma kirpik etkisi için daha dolgun, daha yoğun ve kalkık kirpikler yaratın.

FİYAT: 55.90 TL

MAX FACTOR LİPFİNİTY LONG LASTİNG RUJ
Max Factor Lipfinity Long Lasting ruj: 8 saate kadar yoğun renk ve dengeleyici nem. Canlı, sağlıklı ve gün boyu parlak dudaklar için sırrınız. Canlı, sağlıklı ve yumuşacık dudaklara sahip olmanın yolu.
FİYAT: 49.90 TL

MAX FACTOR MASTERTOUCH CONCEALER
Top modellerin ciltlerinin nasıl her zaman kusursuz kaldığını hiç merak ettiniz mi? En büyük moda defilelerinde profesyonel makyaj uzmanları tarafından denenen Max Factor Mastertouch Concealer, size profesyonel bir makyaj sanatçısının uzman dokunuşunu sağlayan mucizevi bir üründür. Kolay kullanımlı kalem tasarımı, tam gereken ürün miktarını kontrol eden kullanışlı sünger ucu sayesinde hızlı, kolay ve hassas uygulama sağlar. Kolay uygulanan yapısı, kusurları gizler ve göz altındaki koyu halkaları belirsizleştirir.
FİYAT: 56.90 TL

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2 Yorum oku / yaz

  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. Concealerini denemedim.ilk firsatta alacagim. Maxfactorun butun paletlerini aldim ve dediginiz gbi Hepsi muhteşem.

    YanıtlaSil

Subscribe